Aktuální nabídka

Prodej RD se zahradou 3.944 m², Újezd u Boskovic

cena v RK stav prodáno

V zastoupení majitelů Vám představujeme příležitost koupit rodinný dům s rozlehlou zahradou a 2 stylovými stodolami v obci Újezd u Boskovic v dojezdové vzdálenosti 40 min od Brna. Nemovitost je možné využívat nejen k bydlení, ale díky její rozlehlosti i k podnikání (případně k jejich kombinaci).

Pozemek na prodej, 3.469 m², Brno Ořešín

cena 2.120 Kč/m2 stav aktivní

Ve výhradním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme možnost získat do svého vlastnictví zajímavý pozemek při ulici Klimešova v Ořešíně. Pozemek se nachází za místním ranchem a v současné době je využíván pro pastvu koní

Prodej polikliniky, Počátky, okr. Pelhřimov

cena v RK stav prodáno

Se svolením majitele Vám nabízíme zajímavý objekt v městečku Počátky. Jedná se o podsklepenou dvoupodlažní nemovitost s volným podkrovým (možnost vybudovat až 4 mezonetové byty) a zahradou, ze které je možný přístup k obecnímu rybníku.

Prodej venkovského statku, Sebranice u Boskovic

cena v RK stav aktivní

V zastoupení majitele Vám představujeme příležitost koupit venkovský statek s uzavřeným dvorem v obci Sebranice u Boskovic v dojezdové vzdálenosti 1/2 hodiny od Brna. Nemovitost je možné využívat nejen k bydlení, ale díky její rozlehlosti i k podnikání (případně k jejich kombinaci).

Statek se skládá ze 2 samostatných bytových jednotek, přidružených stavení a objemné stodoly. Uprostřed statku je soukromí poskytující uzavřený dvůr o rozloze necelých 200 m², který je opatřen bazénem.

Prodej měšťanského domu, Palackého náměstí, Polička

cena v RK stav prodáno

Se souhlasem majitelky Vám představujeme příležitost koupit rodinný dům na náměstí v Poličce. Nemovitost je možné využívat jak k vlastnímu bydlení, tak k podnikání, případně k jejich kombinaci.